Bizi Takip Edin
Top
 
Konya Perde Yıkama

Hakkımızda

Konya Perde & Halı Yıkama

Yıllardır hizmet vermekte olduğumuz perde yıkama ve temizleme sektöründe kazandığımız tecrübe ile sizlere Konya’nın her noktasına hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerinizde kullandığınız perdelerinizi profesyonel bir şekilde yıkama ve temizleme hizmetini sunmaktayız.
Stor, Zebra, Tül Perde yıkama konusunda yıllara dayanan tecrübemizle hizmet etmekteyiz.Konya Stor Perde Yıkama, Konya Stor Perde ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti En Hijyenik Ortamda Ve En kaliteli Kimyasal Maddeler kullanarak Yapmaktayız 0530 266 6900 7/24 esaslı çalışma sistemimizde günün her saati arayabilir yardım alabilirsiniz. 4 gün içerisinde teslim aldığımız perdelerinizi evinize teslim ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerine, sunduğu hizmetin kusursuzluğunun yanısıra koşulsuz güven sunmak ve zaman kazandırmak. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyip, sunduğu hizmeti ve çalışma arkadaşlarını bu yönde geliştirmek.

Vizyonumuz

Perde ve Halı yıkama firmalarının hizmet kalitesinde geldiği nokta göz ardı edilemeyeceği gibi aralarında bir rekabet olması da kaçınılmazdır. Konya perde ve halı yıkama firmasının da kendine özgü bir vizyona sahip olmuştur.
Uluslararası değerler doğrultusunda çalışmayı kendine bir prensip saymıştır. Çevreye, doğaya ve topluma olan saygısını kaybetmeden çalışması bu firmayı ön plana çıkaran bir özelliktir.

Kaliteli Hizmet

Hizmet felsefemiz %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olup bu yönde hizmet vermekteyiz.

Hizmet Yelpazemiz

Bir çok Perde çeşitinde kusursuz Perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Hızlı Servis

Perdeleriniz kapınızdan alınıp en kısa sürede yıkanıp kapınıza servislerimizle ücretsiz teslim edilmektedir.

Buhara Mah. Edipoğlu Cad. No:20/A Selçuklu/KONYA

Tel

0532 500 5799 / 0530 266 69 00